Wizz Air z Katowic

Tanie linie lotnicze Wizz Air z Katowic

Z lotniska Katowice Pyrzowice najwięcej przylotów i odlotów odbywa się za pośrednictwem tanich linii lotniczych Wizz Air.

Połączenia jakie oferują podróżnym linie lotnicze Wizz Air z Katowic to:

tanie linie lotnicze wizz airKatowice – Barcelona
Katowice -Bergen
Katowice -Doncaster Scheffield
Katowice -Dortmund
Katowice -Eindhoven
Katowice -Kijów
Katowice -Kolonia Bonn
Katowice -Kutaisi
Katowice -Larnaka
Katowice -Liverpool
Katowice -Londyn Luton
Katowice -Malmo
Katowice -Mediolan Bergamo
Katowice -Neapol
Katowice -Oslo Torp
Katowice -Paryż Beauvais
Katowice -Rzym Ciampino
Katowice -Stavanger
Katowice -Sztokholm Skavsta

Wizz Air z Katowic
Wizz Air z Katowic

Pojawienie się linii lotniczych WizzAir  na lotniskach w Polsce sprawiło wielkie udogodnienie w podróżowaniu Polaków za granicę. Dzięki tanim biletom lotniczym oferowanym przez Wizz Air i w miarę szerokiej siatce połączeń (choć dla wielu wciąż niewystarczającej) wiele podróżujących po Europie mogła wreszcie zamienić autobus czy samochód na znacznie szybszy sposób przemieszczania się – a więc lot samolotem. Okazuje się, że taniej wychodzi podróż samolotem Wizz Air niż jakimkolwiek innym środkiem transportu, zwłaszcza jeśli bilety lotnicze kupujemy z dużym wyprzedzeniem lub korzystamy z promocji na bilety.

Rezerwacja biletów lotniczych Wizz Air jest bardzo prosta a system krok po kroku wskazuje kolejne etapy rezerwacji. Na koniec należy dokonać płatności przelewem lub kartą kredytową, a kiedy zostanie ona zrealizowana bilet przesyłany jest na podany adres mailowy.

Bilety lotnicze Wizz Air podobnie jak bilety lotnicze Ryanair, drugich znanych i tanich linii lotniczych bywają często w promocyjnych cenach dlatego jeśli planujemy jakaś podroż warto już dużo wcześniej zaglądać na naszą stronę internetową i śledzić ceny biletów na danej trasie. Ale należny pamiętać by nie czekać z zakupem do ostatniej chwili, gdyż wtedy cena na pewno nie będzie promocyjna.

Wizz Air, tanie węgierskie linie lotnicze. Tanie bilety, tanie przeloty, krótkie trasy po Europie. Wizz Air posiada 5 baz (spośród 12 wszystkich) operacyjnych w Polsce, przy czym baza główna znajduje się w Katowicach (pozostałe bazy wizz air to w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i w Poznaniu).
Wizz Air są tanimi liniami zwanymi Low-cost, oferujące swoim pasażerom tanie bilety lotnicze, promocje. Działają zgodnie z zasadą, że im wcześniej kupisz bilet będzie on tańszy. Warto o tym pamiętać kupując jakikolwiek bilet lotniczy tanich linii, gdyż wszystkie działają zgodnie z tą myślą. Nie ma tam stałych cen biletów, zmieniają się one zależnie od terminu wylotu, terminu rezerwacji.

Wizz Air – dopuszczalny bagaż podręczny 10 kg
Wizz Air – bagaż rejestrowany 32 kg

W Wizz Air podróż z niemowlęciem do dwóch lat – na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać wspólna rezerwację z dzieckiem.

tanie bilety lotnicze wizz air