Wynajem Samochodów

Wynajem Samochodów na Lotnisku Katowice Pyrzowice

Katowice to miasto ostatnio bardzo popularne głównie dla studentów. Coraz więcej młodych osób decyduje się na studia właśnie w tym mieście. Przede wszystkim kusi ich ogrom tego miasta oraz możliwości, jakie daje. Jest to miejsce, w którym znajduje się słynny spodek, a także popularny klub nocny „Spiż”. Katowice posiadają także swoje lotnisko, z którego jest wiele połączeń międzynarodowych. Co ciekawe, ze względu na swój bardzo szybki rozwój, miasto zyskało V kategorię w klasyfikacji miast o znaczeniu globalnym. Mieszkańcy Katowic są dumni z poczynań swojego miasta i dążą do tego, aby wspólnie z rządzącymi stworzyć największe miasto w Polsce. Ogrom Katowic to także problem dla pieszych. Najlepszą opcją na przemierzanie Katowic i okolic to samochód. Co jeśli samochodu nie mamy? 

Wypożyczalnia samochodów Katowice TOPCARS to idealne rozwiązanie dla każdego kierowcy, który potrzebuje samochodu. Oferujemy flotę kilkudziesięciu modeli pojazdów w zróżnicowanych cenach (od 89 złotych przy rezerwacji do 7 dni) oraz bardzo dogodne warunki dostawienia/odbioru pojazdu.

Wynajem bez limitu kilometrów i dodatkowych opłat

Wynajem Samochodów Pyrzowice

Lądujesz na lotnisku Katowice-Pyrzowice i potrzebujesz samochodu? Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z wypożyczalnia samochodów Katowice telefonicznie lub zarezerwować pojazd przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej i zarezerwować pojazd, który będzie czekał przygotowany przed terminalem lotniska.

Im dłuższy wynajem pojazdu, tym oferujemy niższą stawkę dobową. Przy rezerwacji trwającej 15 i więcej dni oferujemy darmowe dodatki, takie jak: fotelik dla dziecka, podkładkę lub nawigację GPS. 

Wynajem samochodów Katowice nie pobiera żadnej kaucji i nie ma limitu kilometrów. W Katowicach organizacja ruchu drogowego pozwala na płynną i przyjemną jazdę. Wypożyczalnia samochodów Katowice TOPCARS gwarantuje pojazdy w najlepszej cenie. Stali klienci mogą liczyć na różne rabaty i bony lub kody rabatowe.

By wypożyczyć samochód należy mieć skończone 21 lat, prawo jazdy ważne minimum rok. Należy także posiadać własną kartę płatniczą, kredytową lub nawet zagraniczną (gotówka nie jest pobierana). Jest to bajecznie proste i wygodne!

Więcej informacji na stronie:

Wynajem Samochodów Pyrzowice